O nas

Wyjazd wakacyjny, który na zawsze zapadnie w pamięci?
Zapewni ci go wynajem kamperów oferowany przez naszą firmę! Wygodne samochody, świetne ceny (także zniżki) oraz brak ograniczeń w podróżowaniu stanowią podstawę naszej oferty.

Chcesz podróżować tanio oraz bez ograniczeń z możliwością spontanicznej zmiany planów? Pozwoli ci na to wynajem kamperów, który nasza firma proponuje klientom z Bydgoszczy, Torunia i innych terenów województwa kujawsko-pomorskiego! Dysponujemy bogatą flotą wygodnych samochodów z przyczepą przeznaczonych na wypożyczenie, które świetnie się sprawdzają w trakcie dłuższych wyjazdów, zachwycając korzystających z nich swoimi możliwościami. Atrakcyjne ceny, brak limitu kilometrów, najwyższy komfort – czego więcej można chcieć?

Nasza wypożyczalnia kamperów proponuje ci świetnie wyposażone i nowoczesne pojazdy marki Citroen oraz Ford (wersja mała i większa, najnowszy rok produkcji), które pozwolą na udany wyjazd w grupie do 5 osób. Wynajem przyczepy kempingowej to najlepszy sposób na niezapomniane wakacje – przekonaj się sam!

Atrakcyjne ceny

Oferujemy atrakcyjne ceny i zniżki przy dłuższym okresie wynajmu.

Na poważnie się zastanawiasz, czy skorzystać z naszej oferty i zaplanować niezapomniany wyjazd? Jeśli tak, to na pewno interesują cię ceny za wynajem kamperów. Oferujemy klientowi tanie stawki za każdy dzień (bez limitu kilometrów!), które są zróżnicowane pod względem sezonu – na niższe koszty można liczyć w miesiącach zimowych, a wyższe są charakterystyczne dla okresu wakacyjnego oraz długich weekendów. W przypadku dłuższych wyjazdów proponujemy atrakcyjne zniżki – 5%, jeśli wyjazd trwa więcej niż 2 tygodnie, a 10% – jeśli wyjeżdżasz na ponad 3.

Bez limitu kilometrów, w dobrej cenie ze jeden dzień i zachęcającymi zniżkami – prawda, że przyczepy kempingowe brzmią kusząco?

 

Bez limitu kilometrów

Wynajmujemy kampery, bez limitu kilometrów. To od Ciebie zależy gdzie spędzisz wakacje.

Nie ma lepszego sposobu na spędzenie wakacji niż objazdówka, która nie wymaga długiego planowania, zapewnia brak ograniczeń oraz możliwość spontanicznej zmiany planów – czy zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Jeśli tak, to oferta naszej wypożyczalni na pewno przypadnie ci do gustu. Za wynajęte, w pełni wygodne samochody kempingowe premium rozliczamy się za pomocą stawki dziennej – nie ma dla nas znaczenia ilość kilometrów, które przejdziesz. Taka cecha pozwoli ci swobodnie planować wyjazd i modyfikować na bieżąco plany.

Z oferty bez limitu kilometrów w dobrej cenie za każdy dzień wypożyczenia po prostu trzeba skorzystać!

Komfortowe kampery

Oferujemy najlepsze marki kamperów, takie jak AdriaTWIN, Ford Roller, które gwarantują najwyższy komfort podróży.

W ramach naszej oferty możesz zdecydować się na wynajem trzech modeli z proponowanej floty: Citroen Adria Coral 670 SL Axess, Ford Roller Team KRONOS 284 M oraz Ford Roller Team KRONOS 294 TL. Wszystkie oferowane samochody kempingowe z przyczepą odznaczają się najnowszym rokiem produkcji, są przystosowane do przewozu grupy do 5 osób i posiadają niezbędne wyposażenie na wyjazd wakacyjny – kuchnię, łazienkę, pościel, klimatyzację czy zbiorniki z czystą wodą z możliwością ponownego napełnienia.

W tak komfortowych warunkach na pewno jeszcze nie podróżowałeś! Przekonaj się sam, korzystając z naszej wyjątkowej oferty premium.

 

Zadzwoń do nas aby zarezerwować kampera

+48 604 096 768

biuro.autocentrum@poczta.fm