Citroen Adria Coral 670 SL Axess

Ford Roller Team KRONOS 284 M

Ford Roller Team KRONOS 294 TL

*W opłacie serwisowej zawierają się:

  • dwie butle z gazem,
  • jedna butelka płynu do toalety chemicznej,
  • cztery rolki papieru do toalety chemicznej,
  • przeszkolenie z zakresu obsługi,
  • napełnienie zbiornika z wodą/opróżnienie zbiornika na wodę szarą,
  • przegląd pojazdu

Planujesz wyjazd z przyjaciółmi lub rodziną i zależy Ci na niezależności połączonej z wygodą? U nas znajdziesz aż trzy możliwości wynajmu — zarówno pod względem samochodów, jak i okresów korzystania z naszych usług. W tej zakładce szczegółowo opisaliśmy cenę za wypożyczenie kamera za dobę. Dzięki temu każdy z naszych Klientów może bez problemu zastanowić się, która opcja w cenniku najbardziej mu pasuje.

Kampery na wynajem – jakie samochody oddajemy do dyspozycji?

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient ma zupełnie inne wymagania i potrzeby, nie tylko w kontekście ceny. Dlatego oferujemy aż trzy rodzaje samochodów do wypożyczenia:

– Citroen Adria Coral 670 SL Axess;

– Ford Roller Team Kronos 284 M;

– Ford Roller Teamt Kronos 294 TL.

To pojazdy, które przetestowaliśmy na wielu drogach. Gwarantujemy, że będą Ci towarzysz bezawaryjnie przez całą podróż — niezależnie od tego, gdzie jedziesz, z iloma osobami i na jak długo.

Warto zauważyć, że każdy z nich charakteryzuje się nie tylko mocą silnika, ale również wystrojem. Z tego względu cena wynajmu kampera za dobę może się różnić w zależności od wybranego w cenniku modelu.

Od czego uzależniona jest cena wynajmu kampera?

Istotna jest tutaj marka, model i specyfikacja konkretnego samochodu do wypożyczenia. Jednak cena za dobę wynajmu kampera uzależniona jest jeszcze od kilku innych aspektów. Bardzo ważny jest tutaj miesiąc korzystania z naszych usług. Najbardziej opłacalną opcją w cenniku jest okres poza sezonem wakacyjnym oraz z wykluczeniem świąt, czyli styczeń, luty, marzec, listopad i grudzień. Kwiecień, maj (poza pierwszymi pięcioma dniami) oraz wrzesień to również dobry moment na skorzystanie z naszych usług, ponieważ koszt wypożyczenia samochodu za dobę można określić jako średni. Czerwiec, lipiec, sierpień, majówka i Boże Ciało to miesiące, w których wynajem kampera (cennik – kolumna “wysoki”) cieszy się największym zainteresowaniem. Jeżeli więc planujesz wyjazd właśnie w tym terminie, to musisz przygotować się na nieco większą cenę.

Zaintrygowaliśmy? Zapoznaj się z naszym cennikiem wynajmu i wybierz się w niezapomnianą podróż razem z nami! Wypożyczenie kampera zajmie Ci dosłownie chwilę!

Zadzwoń do nas aby zarezerwować kampera

+48 604 096 768

biuro.autocentrum@poczta.fm